28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Звіт депутата Білозерської селищної ради Інни Вікторівни Журавленко

Шановні мешканці громади!

Перш за все, хочу вибачитися перед своїми виборцями, що не звітую очно, оскільки сьогодні в країні продовжується епідемія коронавірусу. Лише наша з вами відповідальність до свого здоров’я та життя оточуючих зможе допомогти подолати цей виклик.

У жовтні 2020 року відбулися місцеві вибори по єдиному виборчому списку партій. До Білозерської селищної ради я увійшла від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», у виборчому списку партії я була під №2. Сьогодні у своїй діяльності я керуюся Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів та місцевих рад.

Моя депутатська робота спрямована на виконання доручень виборців, захист інтересів громади в межах моїх депутатських повноважень, наданих чинним законодавством України. Моє кредо – працювати так, щоб виправдати довіру своїх виборців.

Після складання депутатської присяги я беру активну участь у засіданнях постійних та спільних комісій, явлюсь секретарем постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту при виконавчому комітеті Білозерської селищної ради. Цієї комісією було проведено 15 засідань, розглянуто 114 заяв.  Матеріальну допомогу на загальну суму 233 тис. грн. на лікування дітей, онкохворих, оперування, пільгове зубопротезування отримало 106 мешканців громади.

Протягом року до мене, як депутата селищної ради, письмово звернулося 32 жителя громади, близько 100 звернень надійшло в усній формі та під час телефонних розмов. Людей хвилювали проблеми вуличного освітлення, вивезення сміття, надходили прохання допомогти покращити умови проживання. Разом із депутатом Олександром Гузем ми неодноразово допомагали одній бабусі, яка є опікуном своїх онуків. Крім того, з метою вирішення гострих проблем виборців, я підготувала і надіслала звернення до депутатів районного та обласного рівнів, а також депутата Верховної Ради та керівників поліції.

Виборці часто зверталися до мене зі скаргами щодо порушення правил утримання собак (як тих, що мають господарів, так і безпритульних), невпорядкованих зелених зон, відсутності пішохідних доріжок, просили допомоги у вирішенні сусідських конфліктів, переважно земельного та побутового характеру.

Також я створила групу у Вайбері, в якій спілкуюся з мешканцями селища та іншими жителями Білозерської СТГ. Неодноразово проводила роз’яснювальну роботу щодо благоустрою територій біля приватних подвір’їв та багатоквартирних будинків. Разом із активістами ми організовували акції із впорядкування територій.

На жаль, не всі проблеми мешканців громади вдалося вирішити. Зокрема, це стосується ремонту доріг, облаштування тротуарів, впорядкування центральної частини селища, закупівлі сміттєзбирального автомобіля та екскаватора, створення нових робочих місць та ін.

Шановні жителі громади! Завжди рада чути і бачити вас, хочу запевнити, що і надалі буду сумлінно виконувати свої обов’язки, приділяти увагу вирішенню ваших проблем, разом ми обов’язково змінимо життя у нашій громаді на краще!

З повагою Інна Журавленко,
депутат Білозерської селищної ради, виборчий округ №1

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info