16.5 C
Kherson
Середа, 20 Вересня, 2023

Останні новини

Звіт депутата Білозерської селищної ради Хороняк Ніни Вікторівни

З 2015 року я є депутатом третього округу. І моя каденція невдовзі закінчується.

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” я відвідувала та приймала активну участь в роботі сесій та комісій (за виключенням кількох по поважній причині), проводила активну роз’яснювальну роботу щодо прав громадян.

Моя діяльність була направлена на те, щоб виконавчий орган селищної ради та робота депутатів була максимально відкритою, використання бюджетних коштів було ефективним.
Моя діяльність не обмежувалась територією мого округу.

Громадяни, які звертались до мене з особистих питань, отримували допомогу в межах моїх можливостей і в більшості випадків їх питання були вирішені позитивно. Наприклад, громадяни зверталися щодо спалювання сміття за Будинком Безпоясного, скарги на сморід з території колишнього ПМК-142, засмічені земельні ділянки по вул. Дружби та Білозерської.

Територія нашого округу отримала за цей час вуличне освітлення та пішохідну доріжку, ліквідовано багаторічне стихійне сміттєзвалище.

За цей час написано десятки звернень та запитів на інформацію.
Я підготувала більше десяти проектів рішень, які було подано в селищну раду, або вносилися з “голосу” на сесії. Зокрема:

 • З метою підвищення прозорості роботи постійних комісій про зміни до Положення про постійні комісії;
 • З метою зменшення витрат на утримання апарату селищної ради про внесення змін до структури та чисельності апарату селищної ради;
 • Про скасування рішення виконкому щодо обмеження руху транспорту по вул. Херсонській;
 • Про скасування рішення виконкому щодо тимчасової споруди;
 • Про Громадський бюджет, проект рішення оприлюднено на сайті;
 • Про внесення змін до Регламенту селищної ради;
 • Про положення про благоустрій;
 • Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності селищної ради;
 • Про звернення до ХОДА щодо збереження земель водного фонду для спільного користування і створення природного парку;
 • Про затвердження Генерального плану Надеждівки (тричі);
 • Про зміну голови земельної комісії;
 • Щодо ЦДТЮ;
 • Щодо створення контрольної комісії по перевірці роботи КП “Веселка”;
 • Щодо створення контрольної комісії по трубам зрошення;
 • Щодо ставка в селі Томина Балка;
 • Про облаштування територій для проведення ярмарків (невеличкі ринки);
 • та інші.

Не завжди виходило прийняти рішення, але невеличкі перемоги надихали на подальшу роботу.

Завдяки спільній діяльності групи депутатів-однодумців у 2015 році було змінено керівника МКП “Водограй” та підтримано кандидатуру від колективу підприємства – Грозу І. В. Ми жодного разу не пошкодували про це рішення, бо вона справді на своєму місці, підприємство працює стабільно. Також ми, прийняттям рішення, визначили МКП “Водограй” таким, що надає послуги по вивезенню сміття, і після цього ситуація з вивезенням покращилась.

З метою припинення узурпації влади зі сторони голови селищної ради щодо роздачі земельних ділянок, за ініціативи Одинченко Л., прийняли Положення про виділення земельних ділянок під будівництво, відповідно до якого на даний час змушуємо селищну раду працювати.

Весь цей час ми вимагаємо від селищної ради ввести в законне поле діяльність білозерського кладовища. За останньою інформацією детальний план розроблений і знаходиться в Білозерській РДА на затвердженні.

Завдяки сміливим та радикальним діям депутатів, за участю поліції, щодо припинення самозахвату земель було поповнено бюджет селищної ради на суму близько 40 тис грн. Гроші було використано селищною радою на придбання велосипедів для соціальних працівників та на облаштування пішохідної доріжки по пров.Бузковому (асфальт).

Ми захищали комунальне майно від розкрадання (труби зрошення).

Я вимагала від селищної ради діяти в межах чинного законодавства та у відповідності до Регламенту. Коли бачила, що відбувались порушення, зверталась до правоохоронних органів, ХОДА, спеціальних контролюючих органів та суду. Таких звернень десятки.

Можливо, маю вибачитись перед виборцями, що не голосувала за прийняття Генерального плану, який необхідний, але вважаю що до винесення його на сесію селищна рада мала провести громадські слухання та довести до білозерчан всі подробиці цього плану.

Також хочу вибачитись за те, що не облаштували дороги на нашому окрузі, не зважаючи на всі звернення, що були подані мною до селищної ради. Вибачте що діяла в межах своїх повноважень, а не йшла на “договорняки”.

Щодо майбутнього. Я, наразі, не є членом жодної партії. Враховуючи зміни до Виборчого кодексу, не можу сама балотуватися кандидатом в депутати. Якщо знайдуться сміливці, які запросять мене в свої ряди, то розгляну цю пропозицію.

Дякую за увагу.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info