20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Звернення депутата Білозерської селищної ради Ніни Хороняк

Я, Хороняк Ніна, депутат Білозерської селищної ради, звертаюсь до тих депутатів, хто ще не втратив совість та закликаю зробити це для людей, адже саме для цього ви прийшли в раду..
Враховуючи останні події, що відбулися в селі Надеждівка, а саме оприлюднення Новаком Л. об’яви про заборону любительської риболовлі частині мешканців сіл Надеждівка, Знам’янка, Зорівка, дискримінуючи людей за незрозумілим принципом, закликаю вас зробити рішучий крок до можливості контролювати виконання умов оренди ставка.

Для цього треба затвердити розроблений селищною радою Генеральний план села Надеждівка, відповідно до якого ставок має бути в межах села, а отже й має бути підконтрольним селищній раді, а не обласній адміністрації.

Підписати це депутатське звернення про скликання позачергової сесії та проект рішення можна у депутата Білозерської селищної ради Олени Щербини, яка працює в магазині “Шарм” (вул.Свободи).

Депутатське звернення

Враховуючи ст.25, ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, просимо скликати позачергову сесію для розгляду питання “Про внесення змін до рішення №383/609 від 26.09.2019р. “Про затвердження містобудівної документації – генерального плану с.Надеждівка і надання дозволу на розроблення проекту землеустрою”.

Проект рішення Білозерської селищної ради “Про внесення змін до рішення №383/609 від 26.09.2019р. “Про затвердження містобудівної документації – генерального плану с.Надеждівка і надання дозволу на розроблення проекту землеустрою”

З метою забезпечення планомірного, економічного, обгрунтованого і комплексного розвитку села, підвищення його благоустрою, створення сприятливих умов життєдіяльності населення, дотримання процедури та термінів затвердження містобудівної документації та керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.16 ЗАкону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, селищна рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення №383/609 від 26.09.2019р. Білозерської селищної ради, а саме: пункт 1 рішення викласти в такій редакції: “Затвердити містобудівну документацію – генеральний план та план зонування села Надеждівка Білозерського району Херсонської області”.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань благоустрою, екології та раціонального використання земельних ресурсів.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info