ЗСУ отримають техніку від Чорнобаївської громади

0
236

Чорнобаївська громада придбала для ЗСУ автівку, 50 FPV-дронів та 6 квадрокоптерів.
Про це стало відомо з електронної системи публічних закупівель Prozorro.
Машина JAC T8 коштує 1 мільйон 70 тисяч гривень, 50 FPV-дронів – 925 тисяч гривень (18,5 тисяч гривень – за один). Вартість 6 квадрокоптерів – 1 мільйон 392 тисячі гривень (232 тисячі гривень за одиницю).
Автівку доставить компанія “Богдан-авто Кропивницький”, власник якої – син колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.
50 FPV-дронів військовим доправить ФОП Ігор Савенко. 15 вересня він вперше почав співпрацювати з Чорнобаївською громадою.

  • До Микільського та Понятівки Дар’ївської громади доставили сімейні та гігієнічні набори. Допомогу місцевим мешканцям передав американський фонд Global Empowerment Mission.
  • Благодійники надали Станіславській громаді автомобіль Toyota Land Cruiser та причеп з установкою для очищення води. Техніка з’явилась у громаді завдяки співпраці з ГО “Ротарі Клуб Україна Єдність”.
  • Станіславська громада отримала від благодійників сучасну техніку, призначену для покращення роботи медичних закладів. В амбулаторії Станіслава з’явились три системних блоки від американського Університету ДеСейлз. Окрім цього, Широкобалківський і Олександрівський фельдшерсько-акушерські пункти та Софіївський фельдшерський пункт отримали монітори, системні блоки, комп’ютерні мишки, клавіатуру та колонки. Техніку передав Elizabethtown College.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь