18.6 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Зруйновані дороги – спільна проблема громад

9 листопада до Білозерської селищної ради завітали новопризначений голова Херсонської ОДА Геннадій Лагута, голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, його заступник  Юрій Соболевський, голова Херсонської РДА Михайло Линецький, а також народний депутат Павло Павліш.

 Білозерка.info

Разом із головами Білозерської, Станіславської, Чорнобаївської, Дар’ївської, Музиківської об’єднаних громад, старостами і місцевими депутатами вони обговорили нагальні проблеми мешканців Білозерщини. Мова йшла про необхідність завершення будівництва Білозерської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, ремонту проблемних ділянок доріг, зокрема, у напрямку Миролюбівки та Правдиного, відрізку автошляху, котрий проходить через Надеждівку, дороги Посад-Покровське-Солдатське, Східне-Загорянівка-М-14. Окрему увагу приділили питанням реалізації проектів, котрі можуть принести стабільний прибуток громадам, а також плануванню бюджету на наступний рік.

 Білозерка.info

Геннадій Лагута зазначив, пріоритетним завданням у роботі є налагодження механізмів взаємодії між обласною владою та всіма громадами. Саме з такою метою він продовжує їздити містами, селищами і селами Херсонщини:

«З перших днів перебування на посаді голови облдержадміністрації я озвучив головні напрямки своєї роботи, які орієнтовані на створення комфортних умов для жителів нашої області. Але зробити це буде набагато швидше і результативніше, коли ми будемо співпрацювати, як одна команда. Я завжди готовий почути кожного, аби вчасно реагувати на всі проблеми і оперативно їх вирішувати. Обласна державна адміністрація завжди готова допомагати територіальним громадам. Від цього залежить успіх та майбутнє всієї області».

 Білозерка.info

Представники обласної влади та народний депутат Павло Павліш висловили готовність до продуктивної співпраці із громадами, пообіцяли підтримку у впровадженні перспективних проектів та вирішенні проблемних ситуацій.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info