18.5 C
Kherson
Середа, 20 Вересня, 2023

Останні новини

Зрадниці зі Станіслава загрожує кримінальне покарання

Ще одна мешканка Станіслава отримала підозру у державній зраді за підтримку ворога. Наталія Сміюха добровільно пішла на співпрацю з окупантами та брала  участь у проведені псевдореферендуму.

Про це свідчить відповідний документ з сайту Офісу Генерального прокурора.

 Білозерка.info

Влітку минулого року жінка організовувала роботу окупаційної адміністрації та вирішувала питання, пов’язані з роботою комунальної служби та виплатою заробітної плати у російських рублях. Крім того, Сміюха схиляла бізнес до перереєстрації за законами РФ і проводила прийоми громадян.

Разом із іншими місцевими зрадниками жінка проводила російський “референдум” у Станіславі. У супроводі російських військових вона здійснювала подворовий обхід і пропонувала односельцям взяти участь у незаконному голосуванні, обліковувала його учасників, агітувала за анексію Російською Федерацією.

Колаборанці загрожує кримінальна відповідальність.

За процесуального керівництва Олешківської окружної прокуратури Херсонської області повідомлено про підозру мешканцю Білозерка у публічних закликах та розповсюдженні матеріалів до зміни меж території і державного кордону, а також пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 110, ч. 1 ст. 111-2 КК України). Під час окупації населеного пункту підозрюваний записав пропагандистське відео-звернення, в якому висловився на підтримку дій ворога.

Під час пресконференції в Херсонській ОВА заступник керівника обласної прокуратури Олександр Михалік повідомив, що правоохоронними органами розслідується близько двох тисяч кримінальних проваджень за фактом колабораційної діяльності на Херсонщині. Загалом повідомлено про підозру 313 особам. 152 кримінальні провадження стосовно 162 осіб направлені до суду для розгляду по суті. Реальні вироки отримали близько 80 осіб.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info