2.3 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Знайомтеся: селищний бюджет за 6 місяців 2016 року

31 серпня 2016 року на засіданні сесії депутати Білозерської селищної ради затвердили звіт про виконання селищного бюджету  та звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території та галузевих програм  за І півріччя 2016 року. На основі рішень №136 та 137, коротко проаналізуємо доходи та видатки ради. До речі, ці документи доступні кожному білозерцю на офіційному веб-сайті ради www.bsr.bilozerka-rada.ks.ua у розділі «Рішення сесій селищної ради».

Скільки коштів надійшло до бюджету? Доходна частина селищного бюджету селищної ради за І півріччя по власних і закріплених доходах загального фонду фактично виконана на  2687,3 тис. грн. У порівнянні із аналогічним періодом 2015 року власні доходи зросли на 573,5 тис. грн. або на 48,2%. Отримано міжбюджетних трансфертів загального фонду 3805,6 тис. грн. Таким чином, всього надійшло до загального фонду селищного бюджету 6492,9 тис. грн. Надходження по спеціальному фонду за І півріччя 2016 року становить 281,1 тис. грн.

Хто наповнює бюджет? Найбільшими джерелами наповнення власних доходів загального фонду селищного бюджету селищної ради у І півріччі 2016 року є:

– єдиний податок приватних підприємців та підприємств – 43,0 % питомої ваги;

– податок на майно – 28,5 % питомої ваги;

– акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 22,2 % питомої ваги;

– адміністративні збори та платежі – 6,2 % питомої ваги;

– інші надходження – 0,1%.

На що пішли бюджетні кошти? За 6 місяців 206 року по загальному фонду проведено касових видатків на суму 5757,4 тис. грн, з них:

– органи місцевого самоврядування (заробітна плата працівників селищної ради, комунальні послуги тощо) – 434,4 тис. грн;

– освіта (Білозерський ясла-садок №2,3,4,5, Розливнянський НВК) – 3810,6 тис. грн, 

в т.ч. було придбано обладнання:

      – ДДЗ № 4 пральна машина – 10,0 тис.грн;

      – ДДЗ № 3 котел – 6,0 тис.грн;

      – ДДЗ № 2 проведено заміну вікон – 51,8 тис.грн, поточний ремонт туалетної кімнати – 6,0 тис.грн, заміна внутрішньої електропровідної мережі – 29,9 тис.грн;

      – ДДЗ № 5 проведено заміну вікон – 60,0 тис.грн;

      – ДДЗ № 4 проведено заміну вхідних дверей – 3,8 тис.грн.; 

– інші видатки на соціальний захист населення (пільгове зубопротезування, матеріальна допомога громадянам на лікування, покращення житлово-побутових та соціально-побутових умов, на поховання, при надзвичайний ситуаціях) – 132,0 тис. грн; 

– культура (утримання будинків культури, бібліотек, проведення заходів) – 158,2 тис. грн.; 

– благоустрій селища – 650,4 тис. грн. (в тому числі: 

      – придбання господарського інвентарю та матеріалів для ремонту пам’яток культури та об’єктів благоустрою – 23,3 тис. грн.;

      – вивезення стихійних сміттєзвалищ з селища Білозерка – 25,9 тис. грн.;

      – вивезення стихійних сміттєзвалищ з кладовища – 21,0 тис. грн.;

      – ремонт центральної площі – 200,0 тис.грн;

      – облаштування парку по вул. Карла Маркса – 216,6 тис.грн;

      – прочистка та ремонт дренажної системи – 6,3 тис.грн;

      – витрати на споживання електроенергії – 50,2 тис.грн;

      – облаштування під’їзних шляхів до земельної ділянки полігону ТПВ – 5,7 тис.грн.;

      – облаштування автобусних зупинок на перехресті вулиць Карла Маркса та Михайлевського, перехресті вулиць Карла Маркса та І Франка – 32,1 тис.грн.);

– водопровідно-каналізаційне господарство – 338,5 тис. грн (підтримка фінансово-господарської діяльності МКП „Водограй”:

      – погашення податкової заборгованості ПДВ – 102,7 тис.грн;

      – користування надрами – 60,9 тис.грн;

      – спецводокористування – 4,1 тис.грн;

      – поточний ремонт КНС № 1 (матеріали, запчастини) – 40,8 тис.грн;

      – поточний ремонт системи фекальної каналізації по вулиці Михайлевського, Соборна, Станіславське шосе, пров. Торгівельний селища Білозерка – 130,0 тис.грн.);

– видатки на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг – 325,9 тис. грн. (в т.ч. 

      – протиожиледні заходи  – 1,7 тис. грн.;

      – поточний ремонт асфальтного покриття дороги пров. Торгівельний, вулиць Вінницька, Шевченка, 30 років Перемоги, Пушкіна – 212,3 тис.грн;  пров.Торговий – 38,0 тис.грн.; Станіславське шосе – 19,5 тис.грн.;вул. Радянська – 13,6 тис.грн.; вул. Карла Маркса – 40,2 тис.грн.);

– програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій – 25,1 тис. грн;

– інші субвенції – 24,5 тис. грн;

– інші видатки – 51,3 тис. грн.

– надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам – 30 тис. грн.

– капітальні вкладення (будівництво вуличного освітлення вулиць Херсонська, Радянська, Шевченко від Станіславського шосе до вул. Ценковського, Романа Вдовиченко, Михайлевського від пров.Харченко до пров. Торгівельний) – 391,8 тис.грн.

Фінансова підтримка ОСББ. На виконання програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Білозерської селищної ради на 2016 рік  здійснено співфінансування робіт по ремонту системи електропостачання ОСББ «Ізумруд – 36» на суму 17,0 тис. грн.

Житло для багатодітної сім’ї. У рамках Програми соціально-економічного розвитку було прийнято рішення про надання  матеріальної допомоги на покращення житлових умов, а саме придбання житла багатодітній сім’ї, в якій народилася трійня, на загальну суму – 199,0 тис.грн.

Затверджено план житлового кварталу. Розроблено та затверджено детальний план території для забудови присадибних земельних ділянок, у кількості 56, під житловий квартал загальною площею 6,2 га. 

Підтримка спорту. У  рамках галузевої Програми  підтримки молоді та спорту селищна  футбольна команда «Іскра» брала участь у змаганнях на першість району по футболу, на кубок району від газети «Придніпровська зірка». За звітний період програма профінансована на 11,9 тис. грн.

Плани по будівництву вуличного освітлення. Згідно з рішенням сесії №137 від 31.08.2016р. внесено зміни до Програми соціально-економічного розвитку  території Білозерської селищної ради та галузевих програм на 2016 рік: 

      – заплановано 350 тис.грн. на будівництво вуличного освітлення смт. Білозерка вулиць Кооперативна (Михайлевського), вул. Робоча, вул. Дмитра Яворницького (Р.Вдовиченка), пров. Військовий, частина вулиці Свободи (К.Маркса);

      – заплановано 150 тис.грн. на будівництво вуличного освітлення смт. Білозерка вулиць Шевченка, 30 років Перемоги, частини вулиці Вінницької, частини вулиці Херсонської.

Елла Петренко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info