28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Знайдено зниклу школярку

 Білозерка.info

Тиждень херсонські поліцейські розшукували 17-річну дівчину, яка втекла з дому. Школярка неодноразово залишала місце проживання і займалася бродяжництвом.

Цього разу неповнолітня вранці зачинила батьків у будинку і втекла. Того ж дня ювенальні поліцейські знайшли її в Херсоні і повернули додому. Але наступного дня дівчина знов втекла. На її пошуки задіяли працівників відділу ювенальної превенції та Білозерського відділення поліції. Орієнтування розмістили у найбільш відвідуваних місцях, поширювали у ЗМІ.

– Незабаром ми отримали телефонний дзвінок від мешканки міста Миколаїв. Вона розповіла, що схожу дівчину бачила в центрі міста, – повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

За допомогою миколаївських колег херсонські ювенальні поліцейські знайшли неповнолітню втікачку в центрі Миколаєва.

З дівчиною було все добре. Вона розповіла, що весь час жила у друзів. Також пояснила, що їй подобається жити окремо від батьків і ні від кого не залежати. Поліцейські відвезли школярку додому, з нею і батьками провели профілактичну бесіду.

 

За матеріалами: Відділ комунальної поліції Херсонської області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info