Знаходжу будь-яку можливість для саморозвитку та творчості – Світлана Мішина

0
300
Мешканка Велетенського Світлана Мішина завжди була активною у громадському житті села.  Творча талановита жінка багато років пропрацювала завідуючою бібліотекою, організовувала різноманітні заходи, співала у колективі “Херсонські молодички”.
Зараз пані Світлана на заслуженому відпочинку, проте  продовжує брати активну участь у культурних і мистецьких заходах. Про це вона розповіла нашому виданню.
“Зараз мешкаю у Миролюбівці як ВПО через небезпеку обстрілів у рідному Велетенському. Але вважаю, що життя продовжується, є багато можливостей для саморозвитку та корисних воркшопів, знання з яких знадобляться для відновлення громади після Перемоги”.

Наприклад, нещодавно пані Світлана відвідала у Києві тренінг ігрофікаторів та фасилітаторів гри “СпільноТи в безпеці” . 90 представників та представниць робочих груп із громадської безпеки та відновлення з усієї України в ігровій формі  генерували різноманітні ідеї щодо розвитку своїх громад.
“Це був дуже цікавий захід, я багато з ким познайомилася і багато чого корисного почула з того, що можна було б впровадити в нашому Велетенському”.
Також Світлана Мішина стала постійною відвідувачкою простору психосоціальної підтримки “СВОЄрідне” у Херсоні, де щодня відбуваються майстер-класи та інші заходи.
“Ще я була на заході у розмовному клубі «Єдині», на якому Галина Коваль із Комишан вчила нас виготовляти бісерний джгут. Поспілкувалися, зарядилися позитивом, переглянули книжки з бісероплетіння. Буду продовжувати, бо це психологічна розрядка  – саме те, що зараз треба, адже наш емоційний стан важливий. Через війну ми всі знервовані, засмучені, тож якось треба з нього виходити й вже планувати хоча б маленькі кроки, як відновлюватимемо рідне село”.

Фото: Facebook Світлани Мішиної

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь