Змінився графік автобусних рейсів із Херсона до Дар’ївки, Білозерки та Музиківки

0
311

Відбулися зміни у розкладі руху автобусів з Херсона до Дар’ївки, Музиківки та Білозерки.
Про це повідомила Херсонська приміська автостанція на своїй сторінці у Telegram.
Починаючи з 26 жовтня, до Дар’ївки відмінено рейс з Херсона о 13.30. Щоденно автобус відправлятиметься до населеного пункту з приміської автостанції о 10 ранку.
Також з 24 жовтня затверджені зміни до розкладу руху автобусів Херсон-Білозерка. Автобус від’їжджає з автостанції у вівторок, четвер, суботу та неділю о 7.55 та 10.50.
Крім цього, з 23 жовтня відмінили рейс Херсон-Музиківка з відправленням від приміської автостанції о 17.30.
Графік руху автобусів з Херсонської приміської автостанції до населених пунктів Херсонщини можна переглянути за посиланням.

  • Представники Українського Червоного Хреста передали допомогу мешканцям Білозерської громади та Херсона. Продуктові набори отримали жителі Кізомиса, Велетенського, Берегового, Дніпровського, Янтарного та Гончарного.
  • Із 17 жовтня з Микільського до Херсона запустили автобус, проїзд яким буде безкоштовним для незахищених категорій населення. Пільговим перевезенням можуть скористатися  неповнолітні у супроводі батьків, пенсіонери та інваліди усіх груп. Автобус проїжджатиме Зарічне, Інгулець, Новотимофіївку.
  • До Дар’ївської громади доставили автомобіль швидкої допомоги, який надали благодійники з Франції. Машина надійшла за підтримки Philippe Pons.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь