24.8 C
Kherson
Середа, 19 Червня, 2024

Останні новини

Змінилися рахунки для сплати податків та ЄСВ

Нагадуємо, що з 02 січня 2020 року почали діяти нові номери банківських рахунків для зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів та єдиного соціального внеску. 

Увага! Номери банківських рахунків діють у постійному режимі, а платіжні документи, оформлені за старим стандартом будуть повертатись органами Казначейства без виконання. Перехідного періоду не передбачено.

Сплата єдиного соціального внеску з 02.01.2020 має відбуватися виключно на нові рахунки відкриті територіальними органами ДПС відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків.

З новими реквізитами бюджетних рахунків можна ознайомитися на субсайті Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням https://kherson.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

або на сайті Головного управління Державного казначейства в Херсонській області

https://khe.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv

За інформацією  прес-служби Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info