28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Зменшення розміру єдиного податку

 Білозерка.info

Звертаємо увагу фізичних осіб – підприємців, що знаходяться на 2 групі платників єдиного податку та здійснюють свою діяльність на території Білозерської селищної ради.

 Сесією Білозерської селищної ради від 05 липня 2017 року було прийнято Рішення про перегляд фіксованої ставки єдиного податку, де  ставка для фізичних осіб-підприємців усіх видів господарської діяльності, що належать до другої групи платників єдиного податку, встановлюється з розрахунку на календарний місяць у розмірі 10% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Дана норма починає діяти з 01.01.2018 року.

До відома: на сьогоднішній день фізичні особи – підприємці, що перебувають на 2 групі платників єдиного податку, змушені платити 20% розміру мінімальної заробітної плати. (ст.293 Податкового кодексу України).

 Білозерка.info

Відомості взяті з офіційного сайту Білозерської селищної ради Білозерського району Херсонської області.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info