Злочинці поцупили з рахунку мешканця Дар’ївської громади 40 тисяч гривень

0
119

До херсонських правоохоронців звернувся мешканець Дар’ївської громади. Телефонні шахраї спорожнили його банківську картку на 40 тисяч гривень.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ Нацполіції у Херсонській області.

До чоловіка зателефонував фейковий працівник служби безпеки банку, клієнтом якого є заявник, і сказав, що його картку намагаються зламати. Щоб заблокувати рахунок, шахрай попросив чоловіка назвати реквізити своєї картки нібито для перевірки. Коли заявник це зробив, з його рахунку миттєво зникло 40 тисяч гривень.

Подібну схему злочинці використали і з жителькою Херсона, яка назвала всі реквізити своєї картки сторонній людині. Аферист зателефонував жінці під виглядом банківського працівника і розповів, що невідомі знімають гроші з її картки. Щоб зберегти кошти, що лишилися, невідомий попросив заявницю назвати термін дії картки та таємний CVV-код. У результаті жінка втратила 8900 гривень.

Головна порада правоохоронців — нікому не повідомляйте дані карток. Запам’ятайте, той “працівник банку”, який під час дзвінка просить назвати тризначний код на звороті карти та термін її дії – це 100% шахрай.
Справжні працівники банку не будуть просити вас надати інформацію про вашу картку. На будь-які наполегливі прохання нібито працівника служби безпеки банку відповідайте, що самі зв’яжетеся з менеджером або під’їдете до відділення. Якщо вам кажуть, що невідомі уже знімають гроші і ви маєте терміново назвати ПІН-код, пароль доступу до рахунку, термін дії платіжної картки, кредитний ліміт чи інші персональні дані, не звертайте уваги, зберігайте спокій і самі зателефонуйте в банк, телефони якого є на звороті вашої картки. Підключіться до sms-банкінгу, аби знати про усі операції по вашому рахунку.
Якщо ви виявили зникнення коштів з рахунку або підозрюєте, що відомості по картці потрапили до шахраїв, то в першу чергу заблокуйте картку. Якщо мова йде про шахрайство, крім звернення в банк, необхідно написати заяву в поліцію.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь