Зі Станіслава евакуювали екоферму “Лиманська коза”

0
604

26 жовтня  благодійники допомогли вивезти зі Станіславу екоферму “Лиманська коза”. Господарі разом із тваринами відправились на Київщину.
Про це у Telegram повідомило “Суспільне”.


Для власників екоферми це був вимушений крок, оскільки Станіслав постійно перебуває під ворожими ударами.

Врятувати майно і тварин власникам господарства допоміг благодійний фонд Save Ukraine.
Засновники “Лиманської кози” – Олена та Валентин Бєлозоренки. До початку повномасштабної війни їхній бізнес успішно розвивався у Станіславі. Крафтовим сироварінням займалась Олена, а її чоловік доглядав за козами. Туристи часто відвідували екоферму та купували екологічно чисту продукцію.
Всю окупацію родина Бєлозоренків провела у рідному селі. Їм вдалось вберегти своїх тварин та навіть прихистити чужих. Своєю молочною продукцією, якої тоді було вдосталь, подружжя ділилось з односельцями або обмінювало її на інші товари.
Після звільнення правобережної частини Херсонщини Бєлозоренки почали реалізовувати продукцію через Інтернет. Наразі подружжя доглядає за півсотнею кіз, частина з них – дійні.
Увесь цей час Олена та Валентин не наважувалися покидати село. Однак  через загострення безпекової ситуації у громаді фермери прийняли рішення евакуюватися на Київщину.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь