Жителям Білозерської громади видали будматеріали та непродовольчі набори

0
227

Мешканці Білозерської громади отримали допомогу від гуманітарної місії “Проліска”. Волонтери доставили до селища будівельні матеріали та непродовольчі набори.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.


Більш ніж 150 людям видали OSB-листи для ремонту осель. 200 мешканців громади отримали від благодійників ковдри, подушки, постільну білизну, матраци, посуд, лампи на сонячних батареях тощо.
Волонтери змогли доставити гумвантаж завдяки UNHCR Ukraine – Aгентству ООН у справах біженців в Україні.

Також нещодавно УВКБ ООН передало Гуманітарному центру “Проліска Херсон” 10 тисяч непродовольчих товарів. Партію допомоги скоро доставлять жителям Херсонщини.

  • Мешканці Дар’ївської громади отримали будматеріали для ремонту осель. Міжнародна організація з міграції (МОМ) передала людям металопрофіль.
  •  До ЦНАПу у Дар’ївській громаді доставили обладнання для оснащення робочих місць адміністраторів. Допомога надійшла в межах програми “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)”.
  • Білозерська громада отримала насоси з перетворювачами для свердловин. Насоси передали в межах програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)”. Обладнання коштує 2 млн 56 тис 956 грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь