Жителі Широкої Балки та Софіївки обговорюють перейменування вулиць

0
324

У Станіславській громаді розказали, як мешканці сіл Широка Балка та Софіївка у період з 19 по 22 березня 2024 року проголосували в опитуванні щодо перейменувань вулиць.

Про це повідомили у Facebook-групі «Станіславська сільська територіальна громада».

Громадські слухання стосовно змін назв вулиць все ще тривають, проте вже відомі проміжні результати. У Широкій Балці більшість опитуваних пропонують перейменувати вулицю Гагаріна на Чумацьку (61%), Карла Маркса – на Перемоги (58,1%), Паризької Комуни – на Лиманську (65%). Вулиці Комунарів хочуть дати назву Затишна (50%), 8 Березня – Березнева (50%), Першотравневій – Козацька (75%).

Мешканці Софіївки проголосували за зміну назви вулиці Шмідта на Центральну (83,3%), вулиці Гагаріна – на Виноградну (55,6%).

 

Жителі Широкої Балки можуть долучитись до опитування за цим посиланням, а мешканці Софіївки – за цим лінком.

  • У Херсонській області почне працювати мобільна гінекологічна клініка. Спецавтівку отримало Міністерство охорони здоров’я від UNFPA. Лікарі зможуть проводити огляди жінок із застосуванням УЗД-діагностики, тестувати пацієнток на ВІЛ та інфекції, що передаються статевим шляхом, та надавати консультації.
  • Фахівці Чорнобаївського ЦНАПУ успішно використовують сервіс “Мобільний адміністратор”. Завдяки комплекту сучасної техніки можна проводити виїзні прийоми громадян, які не можуть відвідати установу самостійно. 
  • У 2023 році Білозерському центру первинної медико-санітарної допомоги передали 20 генераторів. Також медзаклад отримав мобільний медичний пункт. Спецавтівка надійшла від ГО “РОТАРІ КЛУБ “ЛЬВІВ ІНТЕРНЕШНЛ”.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь