Жителі Широкої Балки отримали від благодійників питну воду та гігієнічні набори

0
202

Днями мешканці Широкої Балки отримали допомогу від благодійних організацій. Волонтери доставили людям гігієнічні набори та питну воду.

Про це повідомили на сторінці Широкобалківського старостату у Фейсбуці.

 
Представники Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України привезли місцевим жителям засоби гігієни. Також мешканці Широкобалківського старостату постійно отримують питну воду від Всесвітньої організації охорони здоров’я та гуманітарної допомоги в Україні Project HOPE Ukraine та гуманітарної організації Save the Children in Ukraine.

  • Завдяки співпраці з Vodafone Ukraine та БФ Чисті серцем з Івано-Франківщини до Станіславської громади надійшли аптечки. Допомогу розподілили між місцевими мешканцями.
  • Жителі Томинобалківського старостинського округу отримали продуктові набори від Товариства Червоного Хреста. Гуманітарну допомогу надали 750 родинам.
  • 28 серпня Станіславська сільська рада надала у користування медикам екстреної допомоги села два комплекти засобів індивідуального захисту.
    Медики “швидкої” отримали бронежилети та каски, які вкрай необхідні їм під час виїздів на виклики в зоні активних бойових дій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь