Жителі Широкої Балки отримали від благодійників питну воду та гігієнічні набори

0
128

Днями мешканці Широкої Балки отримали допомогу від благодійних організацій. Волонтери доставили людям гігієнічні набори та питну воду.

Про це повідомили на сторінці Широкобалківського старостату у Фейсбуці.

 Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info   Білозерка.info
Представники Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України привезли місцевим жителям засоби гігієни. Також мешканці Широкобалківського старостату постійно отримують питну воду від Всесвітньої організації охорони здоров’я та гуманітарної допомоги в Україні Project HOPE Ukraine та гуманітарної організації Save the Children in Ukraine.

  • Завдяки співпраці з Vodafone Ukraine та БФ Чисті серцем з Івано-Франківщини до Станіславської громади надійшли аптечки. Допомогу розподілили між місцевими мешканцями.
  • Жителі Томинобалківського старостинського округу отримали продуктові набори від Товариства Червоного Хреста. Гуманітарну допомогу надали 750 родинам.
  • 28 серпня Станіславська сільська рада надала у користування медикам екстреної допомоги села два комплекти засобів індивідуального захисту.
    Медики “швидкої” отримали бронежилети та каски, які вкрай необхідні їм під час виїздів на виклики в зоні активних бойових дій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь