Жителі Херсонщини можуть пройти безкоштовний курс з мінної безпеки

0
171

Мешканці Херсонської області мають можливість пройти безкоштовне онлайн-навчання з мінної безпеки.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
Жителі Херсонщини повинні знати, як правильно поводитись у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. З цією метою Асоціація саперів України створила онлайн-курс з мінної безпеки.
В рамках навчання учасники дізнаються, як помічати міни та снаряди та засвоять правила надання першої допомоги. Курс можна проходити у будь-який час. Після його завершення видається сертифікат.

Зареєструватись на навчання можна тут.
Заняття будуть особливо корисними для керівників підприємств та установ, які планують проводити заходи із техніки безпеки, вчителів та всіх інших, хто бажає більше дізнатись про ризики від мін та снарядів.

  • Мешканці Херсонщини можуть безкоштовно отримати нову професію або водійську категорію C1, C, D1, D, C1E, CE, D1E і DE за допомогою ваучера на навчання. Завдяки Херсонській обласній службі зайнятості з цим документом можна підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень або пройти перепідготовку за 123 спеціальностями.
  • Херсонські сапери провели заняття з мінної безпеки для мешканців Федорівки Дар’ївської громади. Людей навчали правилам поводження з вибухонебезпечними предметами.
  • Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 115 597,9 гектарів територій, з них 97 130,4 гектар – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено 114,5 тис. вибухонебезпечних предметів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь