Жителі Дар’ївської СТГ отримають ветеринарні ваучери 

0
235

На території Дар’ївської громади почала діяти програма з підтримки у придбанні ветеринарних препаратів та ваучерів на ремонт сараїв для худоби. Її реалізацією займається Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Про це повідомила Дар’ївська сільрада у Facebook.

Ті, хто пройшов реєстрацію у програмі ветеринарних ваучерів, мали отримати повідомлення «Вітаємо! Вашу родину обрано для отримання ваучера від ФАО та ГФУ на суму 5320 грн» та покрокову інструкцію, що робити далі. Зареєстровані учасники програми повинні зробити замовлення до 31 березня 2024 року.

Також з 14 по 17 березня у громаді роздаватимуть ваучери на ремонт сараїв для худоби. Всі документи – іменні, їх надаватимуть конкретним фізособам. Товари по програмі можна отримати особисто в «Епіцентрі» або зробити замовлення в інтернет-магазині торгівельного центру. Ваучери потрібно використати до 31 березня 2024 року.

Раніше у громаді була реалізована схожа програма підтримки від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). У цьому Дар’ївській СТГ допомагала ГО “Земля Таврії”. У рамках програми понад 180 домогосподарств отримали матеріальну допомогу на корми для тварин у розмірі 150 дол.

  • Херсонщина отримає більш ніж 20 броньованих машин Land Rover “Snatch”. Їх доставить Фонд Сергія Притули. Кошти на автівки були зібрані у рамках 9-денного благодійного туру “Непереможні, коли об’єднані – Invincible When United” у Канаді та США.
  • Мешканцям Молодецького та Грозового Білозерської громади роздали гуманітарну допомогу. Вантаж доставили благодійники – Global Empowerment Mission (GEM). Волонтери роздали бокси з борошном, макаронами, цукром, крупами, консервами, згущеним молоком, печивом тощо.
  • У Дар’ївській СТГ лагодять дахи приватних будинків, зруйнованих через російські обстріли. Місцеві мешканці отримали допомогу для ремонту – 2 тисячі листів шиферу. Будівельні матеріали надійшли від благодійного фонду “Ранок відродження”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь