Жителі Дар’ївської громади змогли скористатися послугами мобільного банку

0
232

Херсонська обласна філія “Ощадбанку” запустила проєкт “Мобільний банк”. Днями спеціалісти установи провели виїзний прийом у Дар’ївській громаді.
Про це повідомили на сторінці СТГ у Facebook.

Завдяки автівці спеціального призначення люди змогли отримати виплати, заплатити комунальні послуги та поповнити карткові рахунки.
Заступник директора Херсонської обласної філії “Ощадбанку” Андрій Береговий розказав, що мобільний підрозділ банківського відділення і надалі надаватиме послуги мешканцям прикордонних територій регіону.
“Мобільний банк” створений на базі автомобіля і оснащений супутниковим зв’язком, автономним електроживленням, системою відеоспостереження та іншим обладнанням.
Жителі сіл зможуть отримати чи здійснити грошові перекази, отримати пенсії, зарплати, сплатити комунальні та інші платежі.
За словами Андрія Берегового, у подальшому плануються подібні виїзди і на територію більш віддалених від Херсона громад, до прикладу, у Станіславську СТГ.

  • Завдяки платникам податків у січні 2024 року до бюджету Білозерської громади надійшло 3028,7 тис грн. У ТОП-3 бюджетоутворюючих платежів опинились: податок на доходи фізичних осіб (1992,8 тис грн), єдиний податок (595,2 тис грн), акцизний податок від роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном (233,8 тис грн).
  • Протягом січня 2024 року платники податків Чорнобаївської громади спрямували до місцевого бюджету 2984,3 тис грн. Зокрема, бюджет СТГ поповнився на 37,9 тис грн плати за землю.
  • В Україні діє проєкт “Укрпошта. Аптека”, який вже незабаром запустять на Херсонщині. Через “Укрпошту” можна буде замовити безрецептурні ліки (майже 10 тисяч найменувань) або медикаменти за програмою “Доступні ліки”, яка наразі включає 515 лікарських засобів та медобладнання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь