Пн, 15 Чер 26
23.3°C

Жителі Чорнобаївської громади вчились надавати першу домедичну допомогу

Олена Бджола 03 Червня, 2026

У Чорнобаївській громаді відбувся тренінг з надання першої домедичної допомоги. Навчання проводили інструктори Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
Про це повідомила Чорнобаївська ТГ у Facebook.
Мешканці громади отримали корисні теоретичні знання та здобули практичні навички. Учасників тренінгу вчили зупиняти кровотечі, проводити серцево-легеневу реанімацію. Також місцевим жителям нагадали про правила дій у надзвичайних ситуаціях.


Чорнобаївська громада планує і надалі організовувати подібні заняття для того, щоб якомога більше жителів були готові діяти у складних обставинах.

Олена Бджола

Статті автора