Жителі Білозерки отримали будматеріали для ремонту осель

0
60

Понад 170 мешканцям Білозерки та Херсона благодійники надали будівельні матеріали для того, щоб зробити швидкий ремонт своїх осель після пошкодження російськими снарядами.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.

Допомога надійшла від UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні. А передали її херсонцям і білозерчанам волонтери гуманітарного центру «Проліска Херсон», які екстрено виїхали на місця, де обстрілами були пошкоджені будинки. Постраждалі отримали OSB-листи, тарпаулін та будівельні набори. Також людям надали непродовольчі товари першої необхідності.
Серед отримувачів цієї допомоги у Білозерці – переселенці та люди з інвалідністю.

  • Мешканці Білозерки, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС, отримали 26 одиниць побутової техніки: 13 сушильних машин та 13 мікрохвильовок. Допомога надходить від Гуманітарного штабу при Херсонській ОВА.
  • Власники домогосподарств у Дар’ївській СТГ, що постраждали від підтоплення, отримали побутову техніку. Місцевих жителів забезпечили пральними машинками, сушарками, мікрохвильовими печима та холодильниками.
  • Фермери, які працюють на території Дар’ївської громади, отримали від спонсорів посівний матеріал соняшника та системи для його захисту. 208 мішків насіння соняшників надали ТОВ “Євросем” та благодійний фонд “Я-Херсон”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь