28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Живі дерева – не дрова

 Білозерка.info

25 листопада під час патрулювання на автодорозі Надеждівка-Розлив наряд відділу безпеки дорожнього руху Білозерського відділення поліції помітив на проїзній частині зрізаний стовбур акації діаметром понад півметра. На узбіччі поряд – автівка з причіпом, чотири чоловіки – власник машини із подільниками. Усі вони мешкають у Широкій Балці. На місці виявлення злочину правоохоронці вилучили бензопилку і саму деревину. За вчинене порушення чоловіки понесуть відповідальність.

Попереджаємо населення, що всі лісосмуги на території району перебувають під пильним наглядом правоохоронців, тож чи варто ризикувати?

Звертаємось до усіх, кому не байдужа наша земля, її краса і благополуччя: повідомляйте нам, якщо ви стали свідком незаконного вирубування лісосмуг та інших пошкоджень зелених насаджень.

Ігор ЗАГОСКІН, керівник відділу БДР Білозерського ВП

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info