28.2 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Життєву мудрість вік дарує

 Білозерка.info  Білозерка.info

21 січня відсвяткувала 80-річний ювілей ветеран педагогічної праці, відмінник освіти, колишній вчитель Велетенської загальноосвітньої школи, активна учасниця народного аматорського колективу «Велетняночка», знана і шанована в селі людина, дорога мама, бабуся і прабабуся Ніна Дмитрівна Белінська.

80 років – чималий відрізок часу, це життєвий шлях, який увібрав роки нелегкого дитинства з війною, голодом, розрухою, напівсирітством, а потім юність і становлення особистості.

Ніна Дмитрівна народилася у Києві. Після закінчення Білогірської середньої школи на Хмельниччині навчалася у Кременецькому педагогічному училищі, а потім – у Кам‘янець-Подільському педінституті.

44 роки трудилася на освітянській ниві. Викладала історію, працювала методистом, вчителем початкових класів на Хмельниччині, а з 1975 року – у нашому Велетенському. Виховала не одне покоління учнів, озброївши їх знаннями, навчивши нелегкій справі – бути людиною.

За сумлінну працю Ніні Дмитрівні присвоєно звання «Відмінник народної освіти». Серед нагород – почесні грамоти, медаль «Ветеран праці». Протягом кількох скликань обиралася депутатом сільської ради. А ще Ніна Дмитрівна має неабиякий вокальний талант і залишається активною учасницею народного ансамблю «Велетняночка».

Толерантність, справедливість, невтомна праця, професіоналізм, відповідальність, порядність і людяність – складові її авторитету. Тому для своїх випускників Ніна Дмитрівна – символ совісті, добра і світла на все життя. 

Вік подарував їй життєву мудрість, талановитих, надійних і вдячних дітей, 5 онуків і 6 правнуків. Ніна Дмитрівна – найкраща у світі любляча мама, бабуся і прабабуся. Її дружна родина додає сил і захищає від будь-яких незгод. 

Шановна Ніно Дмитрівно! Ваш ювілей – це приємна нагода висловити подяку за все, що Ви зробили для людей. Ми пишаємося Вами, захоплюємося Вашою мудрістю, величезним оптимізмом і життєлюбством. Любимо і шануємо Вас.

Бажаємо життя довгого, від землі Вам – сили, від води – здоров‘я, від сонця – тепла. Хай Матір Божа Вас береже і янгол на своїх крилах сторічний ювілей принесе.

З повагою колектив сільської ради, депутати, члени виконкому і односельці

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info