28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Жителі Надеждівки стали свідками незабутнього дійства на Івана Купала

7 липня в Надеждівці жителі села відзначали день Івана Купала згідно народним традиціям  та обрядам. Захід проходив на майданчику біля центрального ставка. Ведучими свята були Олександр Івченко, староста Надеждівського округу, та Світлана Кошолап. Ольга Піскун, директор Надеждівського будинку культури, разом із своїми підопічними підготували неймовірну театрально-культурну програму для гостей  та мешканців села. Справжньою окрасою  села стала молодь, одягнена в народні костюми. Людмила Стенгецька, Віталій Синяк, Ніколь Орлова та Віталій Дружинін дарували глядачам прекрасні музичні композиції.

 Білозерка.info

Для дітей встановили ігровий майданчик з батутом та надувною гіркою. Самі ж гості свята змагалися у влучності стрільбі у тирі. Людмила Зинкевич, приватний підприємиць частувала гостей смачним шашликом, морозивом та солодкою водою.

Ізюминкою свята стали дійства традиційних народних обрядів: дівчата гадали на судженого, плели вінки та запускали їх у воду, прикрашали «Марену», спалювали «Купала». Незабутнім було і святкове вогнище. Через багаття стрибали сміливі юнаки разом з дівчатами та водили хоровод. Продовжилось народне гуляння дискотекою.

Велика подяка висловлюється Сергію Зубриловському, який підготував майданчик до свята, атакож всім, хто приймав участь в підготовці,організації та проведенні свята.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info