17.3 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Жителі Кізомиської сільради почали отримувати перші продуктові набори

Перші продуктові набори, що закуплені #Фондом_Петра_Порошенка, почали отримувати малозабезпечені, багатодітні та малозахищені жителі Кізомиської сільської ради, повідомляє Альона Зелінська, депутатка Кізомиської сільради. 

Дуже чуттєво реагують люди на допомогу. Особливо вразила розповідь людини, яка простояла на зупинці біля години, щоб під’їхати до магазину, бо пішки дійти не може, і ніхто не взяв підвезти, а транспорт звісно не ходить.

Комлектували посилки і розвантажували активісти #ГО_Солідарна_Справа_Громад та партії #Європейська_Солідарність. До кожного набору входять крупи, макаронні вироби, олія, борошно, м’ясні консерви, згущене молоко та печиво. Крім того, в кожному наборі є інформаційна листівка з правилами та порадами щодо гігієни та поведінки людей під час карантину, а також парацетамол на випадок захворювання.

Продуктові набори на території Кізомиської сільської ради допомагають доставляти волонтери та місцеві активісти Сергей ЗелинскийСвітлана МішинаНиколай ТындюкXenya Mishyna.

Окремо хочеться подякувати за кропітку та оперативну роботу координаторці з надання допомоги у Херсонській області Оксана Погомій

Заявки про допомогу реєструються на сайті https://v2020.org.ua, а також хто хоче стати волонтером щоб допомогти людям – реєструйтесь як волонтер.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info