29.3 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Житель Білозерки виграв 500 тисяч гривен

 Білозерка.info

Пенсіонерам Білозерщини почали надходити так звані “листи щастя” з повідомленням про великий грошовий виграш, отримати який можна після придбання товарів із доданого каталогу.

Так 25 травня 2018 року до ГО “Білозерський центр регіонального розвитку “ звернувся чоловік  75 років, який не міг розібратися, як саме отримати виграні ним 500 тисяч гривен. В офісі чоловіку роз’яснили, що це шахрайство чистої води та ніякого виграшу не було й не буде.

Схема не є новою і задіювалася ще в 1990-ті роки. Потенційну жертву шахрайства переконують у виграші, який можна отримати, владнавши нібито дрібні формальності. Та за рахунок такої обіцянку витягують у довірливих громадян якомога більше грошей.

Старенькі, ошелешені перспективою раптового збагачення, купують за нібито “акційною” ціною запропоновані товари – здебільшого такі, що їм і без того могли бути потрібними. Із кожним новим листом виграш нібито наближається, але насправді з’являються нові пропозиції, а отже витрати для жертви афери. Так люди можуть сплатити аферистам і кілька тисяч гривень.

Шановні білозерчани будьте обережні, в часи  економічної кризи, війни, безробіття шахраї користуються слабкістю  незахищених  українців. Існують перевірені методи захисту прав та інтересів через звернення до суду чи поліції, але найкращий захист – це попередження.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info