Жіночий клуб “ЩасливаЯ” – ініціатива, яка змінює життя жінок Білозерки

0
132

Народження клубу «ЩасливаЯ» для мене було власною реабілітацією тіла та душі. По-перше, цьому передувала складна операція на хребті і тривалий період одужання. Коли треба було годинами лежати, я остаточно зрозуміла, що хочу ділитися своєю енергією. Хочу бути корисною. Хочу сама бачити світ ширшим, досліджувати його та пізнавати нове і цікаве. І допомагати іншим знайомитися із власною особистістю та душею. Знайомити із роботою психіки та досліджувати психічні процеси. Так власна криза стала початком проєкту, який існує вже два роки. Два непростих, але цікавих роки. 

 

Перший рік відзначився та запам’ятався феєричними зустрічами. Одна була яскравішу за іншу. Я сподівалася на те, що іншим буде цікаве те ж саме, що і мені. Але територія клубу стала оазисом відпочинку та острівком новинок. 

Жінки з радістю приєднувалися. Спершу інколи з побоюванням, але цікавістю. Але той, хто приходив раз – був “своїм” і надалі. 

Ніколи не тримаючи пензля у руках ми стали справжніми художницями, малюючи на полотні. Спробували сексуальний, пластичний, ніжний та жіночний танок живота. Зробили незабутній і чарівний фотодень у Станіславських горах. Пізнали закони нейрографіки і подарували крила своїм мріям. Досліджували таро, Архетипи та закони світобудови. Зустрічалися не один раз на психологічних і трансформаційних іграх. Частували перехожих та місцевих варениками та млинцями на Масляну. Зустрічалися для розрахунків нумерологічних кодів. Провели еко-день здоров’я у сауні. Вчилися робити свічки та ловців снів. Розмальовували солодкою глазур’ю пряники напередодні Різдва. Позначали українську культуру через костюм та образи. І ще багато-багато іншого. 

Планувалися збори двічі на місяць. Але попит та жага до зустрічей були такими палкими, що майже кожного тижня жінок об’єднувала якась нова тема. 

Війна не зруйнувала мою мрію, не закрила клуб. Вона поставила нові виклики. І просто змінила формат спілкування.

Весь рік воно було онлайн. “Розкидані” війною по різним містам та навіть державам жінки тамували голод спілкування через всесвітню павутину. Об’єднувалися енергетично у ефірах, створюючи неймовірний простір довіри та маленького свята серед сірих днів. 

В ефірі звучало багато порад та рекомендацій запрошених гостей та експертів. А їх було чимало: експертка із здорового харчування, лікарка, поетеса, психологиня, перукар і навіть йогиня. Кожна зустріч залишала теплоту душі і корисну навичку, чи то знання. 

Крім того, вперше в рамках «ЩасливаЯ» була започаткована кава з психологом. Це такий новий формат мотиваційного спілкування «в живу». Відкрили ютуб-канал, де можна переглянути пропущені зустрічі, або ж поновити у пам’яті деякі моменти. Це новий і цікавий досвід для клубу.

Рік безумовно був непростим для кожної і для клубу в цілому. Впливали і військові дії, і різні часові пояси бажаючих взяти участь, і психологічний стан людей, пригнічених війною, і відсутність інтернету та зв’язку у деякі часи на окупованих територіях і загроза життю і багато іншого.

Але ми не просто вижили. Кожна з нас стала мудрішою, сильнішою та цілісною. Ми загартувалися. Придбали навик гнучко відноситися та реагувати на події, і змінюватися самим та змінювати світ навколо до кращого. 

Є велике бажання та сподівання, що ідея ділитися тим, що нас наповнює буде жити і надалі в “ЩасливаЯ!” І зустрічі будуть яскравими та радісними. Бо жити варто для одного – вчитися бути Щасливими!

Інна Корміленко,
психологиня ГО “Білозерський центр регіонального розвитку


Запрошуємо долучитись до спільноти жіночого клубу! Для цього підписуйтесь на фейсбук-сторінку “Креативний простір “Крила” або долучайтесь до вайбер-спільноти Жіночий клуб ЩасливаЯ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь