25.3 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

Жіночий клуб #ЩасливаЯ запрошує на пошуки щастя!

💖Що таке щастя в його класичному значенні? Чим відрізняється жіноче щастя? Як нам наповнитись ресурсом та жіночою енергією? 

🥰На ці питання можна шукати відповіді в собі, в книгах або на онлайн зустрічі жіночого клубу #ЩасливаЯ.  Наша талановита спікерка Тетяна Коробоненко запрошує приділити вечір четверга на пошуки джерел, які роблять щасливою саме тебе! Пошукаємо їх в книгах та улюблених фільмах. Дізнаємось, що говорять поети про радість і насолоду в житті жінки.

🖍Реєстрація тут – https://forms.gle/cERWfFKSrqah3E8A9

📅 Зустрічаємось у четвер 17 серпня.

🕕 Початок о 18.00 на платформі ZOOM.

⏳ Тривалість – 2 години.

💰 Участь безкоштовна.

🙋‍♀️До зустрічі!

🟪Зустріч відбудеться в рамках проєкту “Сучасний онлайн формат креативного простору “Крила”, який реалізується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” та отримав підтримку від Програми USAID «Мріємо та діємо», яка виконується IREX in Ukraine.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info