3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Зціли, водичко, душу й тіло!

19 січня православні відзначили завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу – Водохреща. До християнської традиції приєдналися і мешканці Надеждівки.

Святкову службу біля водойми провів настоятель Надеждівської церкви Київського патріархату отець Анастасій. Священик нагадав історію свята і пов’язані з ним традиції. Зокрема, розповів про те, що вода, яку освячують 19 січня, зберігає цілющі властивості протягом року. У народі вважають, що саме на Водохреще відкривається небо, тому це сприятливий час для загадування бажань. 

Олександр Івченко, Надеждівський сільський голова

P.S. Від імені громади дякую депутатам С.А.Бунчаку, О.М.Крецулу, керівнику КП «Надія» А.В.Пономаренку та інспектору І.С.Кухарському за підготовку водойми для купання.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info