28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Завдяки Фонду Кличка та Coca-Cola Fundation в с. Кізомис з’явився новий сучасний спортивний майданчик

 Білозерка.info

10 листопада 2016 року в с. Кізомис за підтримки Фонду Кличка та Coca-Cola Fundation відкрили новий шкільний спортивний майданчик з сучасним спортивним устаткуванням. Майданчик отримала Кізомиська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів в рамках проекту “Клич друзів – граймо разом”. Багатофункціональний спортивний майданчик учням школи  вдалося вибороти серед трьох тисяч шкіл, які брали участь у проекті від Фонду Кличка. Для того, щоб перемогти в конкурсі учасникам потрібно було визначити місце для найкращого встановлення спортмайданчику, вислати організаторам відповідні фотографії. Також учасники мали відіслати історії про веселі спортивні пригоди, підкріплені фото або відеофайлами. Слід зазначити, що Кізомиська школа не єдина в районі, що здобула перемогу у проекті. Напередодні Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів отримала аналогічний подарунок від Фонду Кличка та Coca-Cola Fundation. Нові спортивні майданчики стануть стартом здорового, повноцінного спортивного життя учнів шкіл-переможців.

Святкове відкриття майданчику відбулося для громади села Кізомис в теплій, гостинній Кізомиській школі. Для 135 учнів це було незабутнє свято, що супроводжувалося інтелектуальними, спортивними змаганнями і подарунками, якими щедро нагороджували учасників організатори заходу. Завершилося свято козацьким кулішем для учнів, батьків, бабусь, дідусів, гостей, односельців.

У Всеукраїнському проекті брали участь 3500 шкіл і кізомисці були серед 20 переможців. Вітаємо нас усіх, бо ця перемога – спільна! Окрема подяка – депутату Кізомиської сільської ради Олені Петрівні Зелінській, яка стала флагманом нашої мрії. Робіть добро, вірте в нього, а тоді вірте в те, що робите!

Батьківський комітет Кізомиської ЗОШ

Довідково:

Фонд Кличко – всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм та Володимиром Кличками у серпні 2003 року з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. За 14 років своєї діяльності фонд реалізував низку соціальних проектів, що були спрямовані на популяризацію здорового способу життя, сприяння розвитку спорту, підтримку талановитої молоді та проведення просвітницьких кампаній. Фонд працює з дітьми шкільного віку, студентами й молоддю, які прагнуть досягти успіху в житті.

Coca-Cola Fundation – благодійна організація, заснована 1984 року в США, за допомогою якої Компанія Coca-Cola реалізує свої благодійні проекти у всьому світі. З моменту виникнення Coca-Cola Fundation надала вже понад  300 млн. доларів США на благодійні проекти, головною метою яких є добробут та  стійкий розвиток місцевих громад.  Фундація підтримує ініціативи та програми місцевих громад, які відповідають нагальним суспільним потребам і пріоритетам в таких напрямах: збереження водних ресурсів, переробка вторинної сировини, підтримка освітніх програм. 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info