28.8 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

Затриманий чоловік, що скоював крадіжки на цвинтарі

 Білозерка.info

В одному з сіл Білозерського району з території цвинтаря невідомий вкрав 6 металевих труб від лавочок. Поліцейські встановили особу зловмисника, яким виявився 47-річний житель цього села, повідомляє відділ комунальної поліціх Херсонської області.

Чоловік пояснив, що не мав роботи і вирішив займатися продажем металу. Тому ходив на цвинтар та зрізав з лавочок біля могил металеві труби. Викрадене продав.

Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України “Крадіжка” (карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років).

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info