Заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба оцінив наслідки руйнацій у Чорнобаївській громаді

0
40

В рамках робочої поїздки на Херсонщину, заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба відвідав Посад-Покровське, Чорнобаївку та Корабельний район Херсона.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Відео: Херсонська ОВА/Телеграм

Посад-Покровське – населений пункт, який ввійшов до проєкту комплексного відновлення на виконання завдання Президента України. Йдеться не лише про відбудову житла, але й інших інфраструктурних об’єктів.

Наразі у селі 940 приватних будинків потребують ремонту чи повної відбудови. Поки люди чекають на повернення до власних осель, для тимчасового проживання їм надали модульні будинки. Сьогодні на території села встановлено 328 таких конструкцій.

До нормального життя поступово повертаються мешканці Чорнобаївки. Олексій Кулеба оглянув 40 пошкоджених приватних будинків у селі, які підлягають повній відбудові.

Крім того заступник керівника Офісу Президента побачив на власні очі наслідки руйнації житлового фонду у Корабельному районі міста та перевірив як проводиться прийом заяв на соціальні виплати для постраждалих.

  • Мешканці Чорнобаївської громади постійно отримують допомогу від благодійників. Двічі на місяць до Чорнобаївки привозять продуктові набори тривалого зберігання від Червоного Хреста. Допомога розрахована на кожного мешканця громади. Також продукти харчування завозить World Central Kitchen з розрахунку – один пакунок на родину. Крім того, мешканці Чорнобаївської тергромади щотижня отримують очищену питну воду.
  • Третього липня ювенальні поліцейські разом із мешканцями Зеленого Гаю, що входить до складу Чорнобаївської громади, зібрали допомогу для захисників України.Ювенали привезли гуманітарну допомогу та провели захід на підтримку українських військових, залучивши до його організації місцеве населення.

Фото: poglyad.tv

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь