“Заступниці директора” агрофірми “Білозерський” повідомили про підозру у держзраді

0
79

У колабораціонізмі підозрюється мешканка Херсонщини, яка стала «заступницею директора» захопленої окупантами агрофірми-радгоспу “Білозерський”.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська обласна прокуратура.

За даними слідства, в липні 2022 року підозрювана пішла на співпрацю з ворогом та обійняла посаду так званої «заступниці директора по оптимізації управлінських процесів» захопленого окупантами КП «Агрофірма радгосп Білозерський». Зрадниця виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції.

Також колаборантка брала участь в організації псевдореферендуму. Жінка здійснювала запис паспортних даних працівників підприємства, видавала бюлетні для голосування та вела облік осіб, що вже проголосували.

За фактом колабораційної діяльності та пособництво країні-агресору судитимуть мешканця Білозерського району Максима Литвиненка, який незаконно очолив агрофірму “Білозерський”. Зрадник передав майно комунального підприємства окупантам та примушував працівників підприємства брати участь у псевдореферендумі. В  червні 2022 року обвинувачений погодився діяти під керівництвом окупаційної влади та зайняв посаду директора захопленого КП «Агрофірма радгосп Білозерський».

5 років за гратами проведе мешканка Станіслава. Жінка понесе покарання за участь у превдореферендумі під час окупації громади. З 23 по 27 вересня 2022 року зрадниця ходила по домівках місцевих мешканців із бюлетенями та урною, закликаючи долучитися до незаконного голосування. Вела облік громадян за списком, а мешканців, які не хотіли брати участь, запевняла про позитивні зміни у житті під керівництвом російської влади. Колаборантці призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь