28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Запрошуємо жителів Білозерської СТГ взяти участь в екологічному конкурсі «Прикрасимо громаду разом»

Громадська організація “Трансформація” запрошує жителів Білозерської СТГ взяти участь в екологічному конкурсі  «Прикрасимо громаду разом» та долучитися

до популяризації традицій святкування новорічно – різдвяних свят,

виховання бережливого ставлення до природи, створення святкової атмосфери в родині, колективі чи громаді в  Новорічні та Різдвяні свята!
Наближаються свята! Час, який багато людей проводять разом  з сім’єю і друзями, це час відновлення тісних уз та підтримки різдвяних традицій. Ми пропонуємо провести його з користю у родинному колі чи з друзями, і одночасно отримати можливість виграти приємний подарунок до свят. Саме тому ми ініціюємо проведення екологічного конкурсі на кращу новорічну іграшку  з вторинної сировини  «Прикрасимо громаду разом» .
 Білозерка.info
У цьому році із-за карантинних вимог ми змінили  умови конкурсу, але ідею соціальної згуртованості, єднання та виховання екологічних навичок ми продовжуємо і у цьому конкурсі. Тому всі конкурсні вироби прикрасять ялинку у с.Миролюбівка, а наступного року, можливо, це буде ваш населений пункт.
До участі у конкурсі запрошуються усі бажаючі жителі Білозерської громади. Вік учасників необмежений.
Умови конкурсу! 
До 17 грудня створіть новорічну іграшку з природних і штучних матеріалів, вторинної сировини, найбільш поширених уживаних матеріалів та побутових чи будівельних відходів та зніміть про це відео до 30 сек.  Розмір ялинкової прикраси має бути 20-25 см у висоту. Обов’язковим елементом кожної конкурсної роботи є гапличок для закріплення її на ялинці, довжиною не менше 20 см. До кожної конкурсної роботи додається стікер з ім’ям автора.
Конкурсні роботи (новорічні прикраси) приймаються до 17 грудня за адресою смт.Білозерка вул. Пушкіна, 41 (орієнтир Аптека біля САУ(Танк). Конкурсна робота при передачі має бути упакована в картонну коробку з підписом  «На конкурс». Телефон для довідок при прийомі конкурсних робіт 0953855598.
Відео до 17 грудня надіслати на  ел.пошту transformation.gromada@gmail.com презентаційне відео (не більше 30 сек.)
Відео учасників конкурсу будуть розміщені  19 грудня на офіційній сторінці громадської організації «Трансформація» у мережі Фейсбук
З 19 по 31 грудня на офіційній сторінці громадської організації «Трансформація» у мережі Фейсбук відбудеться громадське онлайн – голосування. Переможець буде визначений найбільшою кількістю лайків 31 грудня (1-е місце) та отримає приз у розмірі 500 грн.
У випадку, якщо кілька робіт наберуть однакову кількість голосів, організатори залишають за собою право самостійно обрати  переможця.
Серед всіх інших учасників 31 грудня буде рандомно розіграно три сертифікати на піцу від партнерів піцерії Sale е Pepe на суму 250 грн.
Детальніше з умовами можете ознайомитися в положенні про проведення конкурсу.
Телефон для довідок 0503965243.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info