2.3 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Запрошуємо кандидатів на місцеві вибори до Білозерської ОТГ взяти участь у проекті “Відкритий мікрофон”

Вже 25 жовтня відбудуться місцеві вибори: обиратимуться голова та депутати Білозерської громади. Цього року вибори в нашій громаді пройдуть за пропорційною системою. А це значить, що ми будемо в першу чергу вибирати партії, а вже потім конкретних людей.

Щоб не купувати кота в мішку – партію з незнайомцями, команда журналістів газети «Придніпровська зірка» та порталів «Білозерка Online» і Білозерка.Інфо пропонує всім кандидатам у голови та депутати (особливо з першої п’ятірки партії) відкритий майданчик для виступів.

Спілкування з журналістами буде відбуватися в прямому ефірі: кандидат представить свою програму, а виборці отримають можливість задати йому питання. Ніякої реклами, ніякої цензури – тільки прямий ефір.

У якості бонусу кандидатам-учасникам проекту пропонують безкоштовне розміщення передвиборчої програми на порталах Білозерка Online і Білозерка.Інфо!

Громада повинна знати кого обирає! Ми не хочемо голосувати за прізвища, ми хочемо голосувати за особистості. Покажіть, що вам нема чого боятися і нічого приховувати – вийдіть на діалог з громадою у прямому ефірі.

Повідомити про своє бажання взяти участь у проекті “Відкритий мікрофон” можна в приватному повідомленні Еллі Петренко, Андрію Піскуну або Наталі Свириді.

Чекаємо на зустріч з вами, шановні кандидати!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info