Запали свічку пам’яті…

0
171

Кожну четверту суботу листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв Голодомору.
Ця дата нагадує нам про трагедію, яку спричинили злочинні дії керівництва Радянського Союзу. Внаслідок Голодомору загинуло понад 6 мільйонів українців…

У листопаді 2006 року Верховна Рада ухвалила Закон про визнання Голодомору 1932–1933 рр. геноцидом українського народу.

Протягом 1932-1933 років на Херсонщині чисельність населення зменшилась на 20-24.9%. Загалом Херсонська, Миколаївська та Одеська області втратили не менше 450-500 тисяч громадян.

Як і по всій Україні, терор голодом у нашій  області йшов поряд зі спробами опору радянським окупантам. Етнічний склад регіону змінився, бо спустошені села радянські комісари заселяли представниками інших національностей, у тому числі й росіянами.

У 2023 році – 90-ті роковини Голодомору. Що тоді, що зараз у нас один ворог – росія, правонаступниця СРСР. Країна-агресор і досі вбиває та депортує українців, застосовує тортури і терор голодом, вивозить українське зерно та інші агрокультури з окупованих територій. Росіяни проводять дезінформаційні компанії та приховують свої злочини.

Світ повинен зупинити терористичну країну, яка чинить справжній геноцид проти українців та раз і назавжди поставити крапку в історії поневолення нашої держави.

Сьогодні о четвертій годині вечора влада закликає українців запалити свічку пам’яті у вікні та згадати про жертв Голодомору у загальнонаціональній хвилині мовчання.

Вічна пам’ять закатованим Голодомором…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь