16.9 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

Зала засідань – це не лише зручність для депутатів, а й платформа для комунікації різних цільових груп та населених пунктів

Одним з проектів програми ДОБРЕ, який був реалізований в Музиківській громаді є «Облаштування зали засідань».

Музиківська сільська рада провела всі ремонтні роботи, придбала обігрівачі, жалюзі та інше обладнання на суму 201,84 тис. грн. Від ДОБРЕ отримали частину матеріалів для ремонту, кондиціонер, ноутбук, проектор, аудіо- та відеосистеми, загальною вартістю 329,66 тис. грн.

Зараз маємо місце,  де можемо проводити не лише засідання сесії сільської ради, а й різноманітні заходи, навчання та зустрічі. Відкриті до співпраці з різними організаціями та об’єднаннями. Вже не перший раз свої зустрічі в залі засідань проводить громадська організація «Музичани», Молодіжна рада та комісія із наповнення бюджету.

Цікаво та зручно в поточній роботі ради використовувати сучасне обладнання, звіти керівників комунальних закладів стали зрозумілішими за допомогою проектору та підготовлених презентацій. Вільний доступ до інтернету дозволив проводити заходи цікаві для молоді за допомогою онлайн-сервісів для створення вікторин.

Тепер активні мешканці села можуть бути присутніми на сесії сільської ради і це буде зручно для кожного учасника процесу. Наступний крок – організація відеотрансляцій засідань.

Зала засідань –  це не лише зручність для депутатів, а й платформа для комунікації різних цільових груп та населених пунктів.

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info