20 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

Заклади освіти Станіславської ОТГ готові до навчального року

Головний виклик цього навчального року – організувати безпечний освітній процес для дітей, батьків та вчителів.

Для закладів освіти Станіславської громади цей тиждень розпочався із візиту комісії з перевірки навчальних закладів щодо готовності до нового навчального року 25 серпня 2020 року.
Комісія перевіряла проведення капітальних та поточних ремонтів, готовність до роботи НУШ, планування роботи навчального закладу, готовність закладу до роботи в осінньо-зимовий період, дотримання правил безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, готовність їдальні, санітарно-гігієнічний стан навчальних закладів, готовність дошкільних закладів до роботи.
Висновок комісії з перевірки навчальних закладів був позитивний: “Всі навчальні заклади Станіславської ОТГ з 1 вересня 2020 року готові розпочати роботу в умовах профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби. Уже незабаром наші діти йтимуть до шкіл та садочків. Сільська рада намагається підтримати усіх жителів громади, тому ми зробимо усе для того, аби навчання дітей було комфортним та безпечним”, – наголосив заступник сільського голови Сергій Смутченко.
 Білозерка.info
 26 серпня 2020 року начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Станіславської сільської ради Анна Сербін відвідала обласну серпневу нараду на тему: “Організація 2020/21 навчального року в умовах пандемії”.
“Зараз завдяки щоденній та цілодобовій роботі лікарів Херсонщина залишається у “зеленій” зоні. Це означає, що навчання проходитиме у звичайному форматі, а не дистанційно. Але головний виклик цього навчального року – організувати безпечний освітній процес для дітей, батьків та вчителів. Тому нам спільно потрібно шукати нові формати, які дозволять дітям отримувати якісні знання, а вчителям комфортно навчати дітей”, – наголосив очільник Херсонщини.
Учасники освітньої серпневої конференції обговорили й питання забезпечення якісної освіти у навчальних закладах Херсонщини, яка є пріоритетним для нашої області.

27 серпня 2020 року сільський голова Володимир Желуденко та начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Анна Сербін долучилися до онлайн-конференції селекторної наради щодо готовності закладів освіти області до роботи в новому 2020/21 навчальному році.

Обговорювали питання:

🔸 підключення закладів загальної середньої освіти області до швидкісного Інтернету;

🔸 стан підготовки закладів освіти області до нового навчального року;

🔸 стан пожежної безпеки у закладах освіти області;

🔸 підготовку закладів освіти області до роботи в умовах пандемії;

🔸 підготовку та особливості функціонування закладів освіти в умовах карантинних обмежень.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info