30.5 C
Kherson
Субота, 22 Червня, 2024

Останні новини

Загроза ракетних обстрілів України дуже висока

В Україні залишається велика загроза ракетних обстрілів з боку російських військових. Наразі ворог застосовує ракети Х-22, які мають похибку точності від 500 метрів – до 3 кілометрів.

Як повідомляє ОК «Південь, під час нещодавніх випробувань цих ракет в росії, з’ясувалося, що дальність їх застосування замість 600 кілометрів становить не більше 200. Саме на цій відстані Х-22 зберігає точність.

Для ударів по Україні ворог використовує саме ці параметри. Так, удар по Кременчуку здійснено з відстані 200 кілометрів, а в Білгород-Дністровський влучили з відстані у 170 кілометрів.

Все це говорить про те, що ворог веде прицільний вогонь по цивільній інфраструктурі.

Ніхто не знає, яка його наступна ціль, тож наразі дуже важливо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і пам’ятати про правило двох стін та двох виходів.

Бережіть себе!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info