За тиждень лікарі-волонтери прийняли майже сто мешканців Дар’ївської громади

0
107

У Дар’ївській громаді працює медичний стабілізаційний пункт, завдяки якому місцеві мешканці можуть цілодобово отримувати медичну допомогу. Прийом пацієнтів здійснюють місцеві медики та представники Міжнародної організації “Лікарі без кордонів”. За тиждень до них звернулося 95 осіб.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Окрім медичного обслуговування в амбулаторії, лікарі здійснюють виїзний прийом пацієнтів у населених пунктах громади та проводять дистанційні консультації. За тиждень у телефонному режимі за допомогою звернулися 25 людей. Також медична бригада здійснила 12 виїздів на виклики.

Як розповідає начальник Дар’ївської сільської військової адміністрації Іван Корінь, сьогодні у громаді немає гострих проблем у питаннях надання медичних послуг. Місцевих лікарів стало вдвічі менше, ніж до окупації, проте нестачу спеціалістів компенсують медики-волонтери. Майже у всіх населених пунктах працюють ФАПи, у Токарівці медичну допомогу надає фельдшер “швидкої”. У Дар’ївці та Лиманці функціонують по одному стоматологічному кабінету та по одній аптеці.

Представництво всесвітньої організації охорони здоров’я та гуманітарної допомоги в Україні Project HOPE запустило 5 мобільних медичних бригад, які надають невідкладну медичну допомогу та охоплюють всю деокуповану територію Херсонщини. Нещодавно медики, які входять до складу мобільної бригади, провели виїзний прийом в Олександрівці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь