За останні півроку з Білозерської громади евакуювали більше 200 дітей

0
186

7 лютого відбулося засідання координаційного штабу при Херсонській ОВА. На зустрічі, зокрема. обговорили питання евакуації родин із дітьми до більш безпечних регіонів країни.
Керівник Херсонської РВА Михайло Линецький розповів нашому виданню, як проходить евакуація у громадах Херсонського району.

“Станом на 5.02.2024 року з Білозерської ТГ волонтерські організації, за сприяння ХОВА, вивезли 204 родини з дітьми. Дехто виїхав самостійно.
На даний момент евакуація продовжується. У деяких населених пунктах, зокрема таких як Дніпровське та Берегове, діти наразі взагалі не проживають.
В той же час мають місце випадки, коли батьки неповнолітніх беруть на себе всю відповідальність за життя і здоров’я дитини і пишуть відмову від евакуації. Хоча співробітники ювенальної превенції пояснюють родинам про всі ризики подібного рішення. На жаль, на території Херсонського району залишилися ще сотні родин із дітьми….”, – говорить Михайло Линецький.

Начальник ХРВА зазначив, що у прибережних селах Дар’ївської громади діти станом на сьогодні не проживають. Загалом з цієї громади було евакуйовано з вересня 2023 року 198 осіб.

“Всі “категорійні” діти переміщені з Херсонського району та забезпечені державою усім необхідним. Наших діток приймає Івано-Франківщина, Хмельниччина, Одещина та Миколаївщина” – говорить очільник РВА.

За інформацією Херсонської ОВА, з вересня 2023 року з 42 прибережних населених пунктів області вдалося евакуювати більше 1,5 тис дітей. Нині на території 27 з них діти не перебувають.
Однак у 15 населених пунктах залишаються понад чотири сотні дітей. Попри примусову евакуацію 94 дитини перебувають у громадах, де вкрай важка безпекова ситуація, але батьки відмовляються їх вивозити.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь