28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

За незнищення амброзії – штраф до 1380 гривень!

 Білозерка.info

 

А чи знаєте ви, що за невжиття заходів з правил благоустрою населених пунктів, в тому числі по незнищенню амброзії, передбачена адміністративна відповідальність. Дільничні офіцери поліції провели ряд зустрічей з головами райдержадміністрацій, квартальних комітетів та ОСББ щодо інформування населення про загрози алергічних хвороб через амброзію, а також про заходи по знищенню цього карантинного буряна.

Так, за тиждень дільничні поліцейські склали 37 протоколів за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» у відношенні власників присадибних ділянок та посадових осіб, на території установ яких досі не знищили амброзію. За це їм загрожує штраф від 340 до 1380 гривень.

 

За матеріалами: Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info