16.5 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

За незаконну вирубку лісосмуг – штраф, арешт і навіть ув’язнення

 Білозерка.info

Білозерське відділення поліції на своїй сторінці у фейсбук попереджає: за незаконну порубку дерев на порушників очікує штраф, арешт і навіть ув’язнення!

Одне з актуальних питань осінньо-зимового періоду – це опалення власних домівок. Для багатьох мешканців Херсонщини єдиним вирішення цього питання є придбання дров. Більшість населення купує дрова. Але є громадяни, які обирають незаконний шлях забезпечення дровами. Вони завдають шкоди лісовому господарству і самовільно пиляють дерева на дрова. Такий спосіб є злочинним. Адже за незаконну порубку дерев стаття 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає стягнення штрафу в розмірі від 85 до 170 гривень. Крім того, лісопорушник відшкодовує нанесені ним збитки лісовому господарству.

Відповідно до статті 246 Кримінального кодексу України за незаконну порубку лісу визначені такі покарання: штраф – від 850 до 1700 гривень, або арешт на термін до шести місяців, або обмеження волі на термін до трьох років, або позбавлення волі на термін до трьох років з конфіскацією незаконно добутого.

З метою протидії незаконній вирубці лісу на Херсонщині, працівники поліції продовжують заходи по перевірці дотримання законності перевезення деревини автомобільним транспортом. На стаціонарних постах та на всіх маршрутах патрулювання працівники груп реагування патрульної поліції районних відділень та Управління патрульної поліції перевіряють у водіїв документацію на перевезення вантажу деревини.

До усіх причетних до розкрадання та знищення лісів в Херсонській області поліція вживатиме жорсткі заходи.

Додатково повідомляємо, що придбання незаконно здобутого також тягне за собою відповідальність!!!!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info