17.3 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

За минулу добу в 10 населених пунктах району зафіксовані нові випадки захворювань на COVID-19

Як повідомляє Білозерська РДА, з початку карантину в Білозерському районі захворіло 502 особи на COVID-19.

За попередню добу 18 листопада у районі зафіксовано 12 лабораторно-підтверджених випадків захворювань на COVID-19, з них:

– 2 особи – жителі с. Федорівська
– 2 особи з с. Чорнобаївка
–  по одному випадку зафіксовано в селах Надеждівка, Микільське, Станіслав, Олександрівка, Правдине, Кізомис, Дніпровське та Благодатне.

Робота COVID-патрулів першочергово спрямовується на проведення профілактичної та інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо запобігання розповсюдження у районі респіраторного захворювання СOVID-19. Також  суб’єкти господарювання перевіряються щодо дотримання ними санітарно-протиепідемічних норм в умовах карантинних обмежень. За минулу добу COVID-патрулі провели 7 рейдів та склали 9 актів про порушення карантинних норм.

З початку карантину COVID-патрулями здійснено 1282 рейди щодо перевірки з дотримання протиепідемічних заходів, складено 626 актів та 100 адміністративних протоколів.

Карантин — це відповідальність. В першу чергу, у відношенні до своїх співгромадян, до здоров’я кожного, хто нас оточує.

Міцного здоров’я всім!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info