19.4 C
Kherson
Четвер, 13 Червня, 2024

Останні новини

За добу в районі виникло 5 пожеж

14 липня 2018 року о 13 годинні 14 хвилин на пункт зв’язку 2 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності вздовж узбіччя автошляху Херсон-Миколаїв, неподалік села Благодатне. На місце виклику відразу ж виїхав черговий караул 2 ДПРЧ у складі одного відділення. По прибуттю на місце виклику площа пожежі склала близько 500 кв.м. Пожежу ліквідовано о 14 годинні 47 хвилин.

О 15 годинні 40 хвилин того ж дня, до оперативно диспетчерської служби оперативного-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Херсонській області надійшло повідомлення по пожежу в селі Орлово. На місце виклику виїхала 10 державна пожежно-рятувальна частина у складі одного відділення. По прибуттю на місце виклику було встановлено що палає покинута будівля та суха рослинність кругом будівлі на площі близько 725 кв.м.. Пожежу ліквідовано о 19 годинні 20 хвилин.


О 16 годинні 36 хвилин на пункт зв’язку 2 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про загоряння сінника та сараю по пров. Лікарняний в смт. Білозерка. На місце виклику відразу ж виїхав черговий караул 2 ДПРЧ у складі одного відділення. По прибуттю на місце виклику встановлено що палає сінник, сарай та дрова між ними на орієнтовній площі 39 кв.м. Пожежу вдалось ліквідувати о 18 годинні 04 хвилини.


О 16 годинні 50 хвилин до оперативно диспетчерської служби оперативного-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Херсонській області надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності в селі Тельмана. На місце виклику виїхала 20 державна пожежно-рятувальна частина у складі одного відділення. По прибуттю за вказаною адресою було встановлено що палає суха рослинність на орієнтовній площі 480 кв.м. Пожежу вдалось ліквідувати о 18 годинні 40 хвилин. 


О 18 годинні 14 хвилин на на пункт зв’язку 2 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про загоряння нежитлового будинку по вулиці Князєва в селі Олександрівка. На місце виклику відразу ж виїхав черговий караул 2 ДПРЧ. По прибуттю було встановлено що внаслідок горіння сухої рослинності загорілись стропила та стеля будинку. Загальна площа пожежі склала 20 кв.м.. Ліквідувати пожежу вдалося о 20 годинні 23 хвилини.

 

За матеріалами: Білозерський районний сектор ГУ ДСНС України у Херсонській області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info