Благодійники допомогли придбати обладнання для шкіл Дар’ївської громади

0
179

На грошові сертифікати від благодійного фонду “Мангуст” у Дар’ївській громаді придбали обладнання для освітніх закладів.

Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook

Це вже не перша допомога від “Мангусту”, яка надійшла до громади. 2 листопада представники Херсонського обласного благодійного фонду передали дар’ївським підприємствам та організаціям грошові сертифікати.

На благодійні кошти Дар’ївська сільська рада закупила для закладів освіти бойлери, сантехніку та ємності для води. Таким чином у громаді працюють на перспективу відновлення роботи шкіл.

  • Музиківська сільська рада планує до кінця грудня відремонтувати укриття у місцевому ліцеї. Відповідна інформація розміщена 30 листопада на сайті Prozorro. На виконання інших завершальних будівельних робіт передбачено 4 млн 436 тис 290 грн. На розробку проєктно-кошторисної документації з архітектурно-будівельними рішеннями громада вже витратила 254 тис 718 грн.
  • У Правдиному триває відбудова приватних осель, зруйнованих внаслідок ворожих обстрілів. Йдеться про будинки, в яких пошкоджені дахи, вікна та двері. Таких у старостаті – 380. Ще 44 оселі, на жаль, повністю зруйновані. Ремонт осель здійснюють полтавські спеціалісти в рамках програми “Пліч-о-пліч”.
  • Благодійники зі Швейцарії передали спецавтівки і техніку для семи громад Херсонщини, зокрема, для Станіславської та Чорнобаївської ТГ. Обладнання передбачене для ЦНАПів. Завдяки мобільним ЦНАПам мешканці громад зможуть отримати адміністративні послуги, не виїжджаючи зі своїх населених пунктів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь