27.3 C
Kherson
П’ятниця, 21 Червня, 2024

Останні новини

За 4 дні Дар’ївська громада зібрала 36 тисяч гривень на дитячий майданчик

Здавалося б, звичайний суботній ранок 5 серпня, але в Дар’ївці щосуботи вже третю неділю поспіль збирається громада і готує територію, на якій буде розташовуватися дитячий майданчик.

Я нагадаю, що громада села Дар’ївка розпочала  роботи, кінцевою метою яких є створення дитячого майданчика, Будинку культури та спорту і паркової зони для відпочинку населення.

Ми планували залучати народних депутатів України, які могли посприяти побудові майданчику, але, на жаль, нам відмовили. Не довго міркуючи, актив вирішив: будемо збирати кошти своїми силами!

Збір грошей розпочали 1 серпня. Скриньки розташували в магазинах села. Депутати сільської ради Геннадій Тишко та Малєвіч Юлія звернулися до місцевих підприємців за матеріальною допомогою, більшість з яких відреагували позитивно. 

Вже за чотири дні, з допомогою небайдужих громадян, нам вдалося зібрати 36 тисяч гривень! Дуже приємно, що на наш заклик відгукнулося чимало людей. Тому 3 серпня було внесено передплату за замовлення на спортивний інвентар для майбутнього майданчика. Загальна вартість інвентарю 54 тисячі гривень, не враховуючи комісії.

Отож трохи про “суботник”…

Плани на п’яте серпня були грандіозні: підготувати основу для огородження майданчика – залкасти фундамент та стовпи, бетонування труб для воріт.

Здебільшого це була чоловіча робота, але й представників жіночої статі було немало. В нашій країні жінки завжди знайдуть собі роботу, сьогоднішній день не був винятком. Приготування обіду, необхідність побілити останній сектор в парку, покраска забору, який залишився з минулого – всі ці справи спонукали жінок, дівчат та навіть бабусь братися до справи. 

Щотижневі роботи сприяють створенню робочого колективу нашого села і дуже приємно, що кожного разу наші “ряди” поповнюються – долучаються як підлітки , так і дорослі. Завідувач сільської бібліотеки Герасименко Ірина Іванівна з цього приводу дала дуже влучний коментар: “Гуртом і батька легше бити”.

П’ятого липня ми заклали перший камінь в фундамент нашого майбутнього. Основний будівельний матеріал – камінь – було завезено з місцевого кар’єра. Дар’ївка має потужні поклади буту, саме тому ця порода каменю була обрана як основа.                

Відповідальність за створення фундаменту  була покладена на майстрів своєї справи, справжніх професіоналів-будівельників Вербу Володимира, Лобатюка Валерія, Лагоду Сергія та Тишка Володимира, їх помічниками були Гончар Олександр та Кір’ян Ілля, депутати сільської ради.

Окремою слід відмітити нелегку працю зварювальників Яценка Сергія та Радченка Миколая, які під палючим сонцем зварювали огорожу. Процес тривав довго, але їх допомагали більше 30 робітників, запалених спільною метою та мрією, досить здійсненною, доречі.

Праця працею, а обід по розпорядку. Саме тому, компанія дівчат, не гаючи часу, робили бутерброди, адже потрібно було нагодувати цілу бригаду різноробочих! Фіс Оксана Леонідівна теж не гаяла часу, напекла пиріжків, щоб нагодувати усіх-усіх, принесла справжнього вкраїнського сала! На запитання: ” Чому ви вирішили готувати сьогодні?” – вона із бадьорістю відповіла: “Якщо я не можу допомогти тут фізично, я маю зробити свій внесок в іншій сфері, як ось, наприклад, приготувати Вам обід”. 

Надвечір, закінчивши роботу, всіх нагодували смачним пловом, який приготував Кондратенко Андрій, а на десерт – смачні херсонські кавуни та найсолодші дині. 

З гарним настроєм, хоча дуже втомлені, ми закінчили заплановане.

Кожен, я із впевненістю стверджую, КОЖЕН вкладає частинку себе в цю шляхетну справу. 

ЩОГОЛЬ Данило, президент Дар’ївської ЗОШ І-ІІІ ст імені Андрія Шульги

ДОВІДКОВО:

Цей матеріал надійшов на конкурс журналістських робіт, який проводить ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» в рамках проекту “Сільська рада онлайн” в партнерстві з порталом «Білозерка Інфо» та газетою «Придніпровська зірка» за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info