За 10 місяців поточного року до бюджету Білозерської громади надійшло майже 200 мільйонів гривень

0
361

З січня по жовтень 2023 року до бюджету Білозерської громади надійшло 197 млн грн. 85 млн грн. з цієї суми спрямували на захищені статті.
Про це повідомив перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.
Окрім цього, 324 тис грн. з місцевого бюджету виділили на реалізацію програми підтримки правоохоронців, підвищення рівня безпеки місцевих мешканців, програму “Призовна дільниця” тощо.

Білозерська громада придбала для правоохоронців та підрозділу ДСНС пальне і запчастини, для ТЦК – комп’ютерну техніку, а для казначейської служби – котли для опалення.

За відповідний період бюджет громади був виконаний на 119%.

  • Правдине Білозерської громади відвідали волонтери Польської фундації кластер інновацій суспільних “Добрі руки для України”. Благодійники передали учням та співробітникам місцевого ліцею продуктові та гігієнічні набори, подушки, матраци, ковдри, обігрівачі, ліхтарі, дитячі теплі речі. Укриття у школі тепер забезпечене генератором.
  • Мешканцям Білозерської громади видають тверде паливо для обігріву осель взимку. Гуманітарний вантаж передала міжнародна організація DanChurchAid.
  • Благодійний фонд Support Kherson став ініціатором створення чат-боту, завдяки якому діти з Херсонщини можуть отримати подарунки від благодійників. Для цього батькам треба подати до чат-боту відповідну заявку. Також до благодійної ініціативи можуть долучитися ті, хто готовий здійснити заповітне бажання дітей з Херсонської області.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь