28.8 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

З Херсона до Львова за півтори години: в аеропорту “Херсон” відкрили новий авіарейс

Тепер мешканці області зможуть подорожувати до Львова, а львів’яни відкриють для себе туристичну Херсонщину. Сьогодні в Міжнародному аеропорту “Херсон” відкрито новий авіарейс “Львів – Херсон – Львів” лоукостера “Sky Up”, повідомляє Херсонська ОДА.

Рейс здійснюватиметься тричі на тиждень: в понеділок, четвер та суботу. Вартість квитка стартує від 500 гривень. Першим рейсом прилетіли 104 пасажири. 

Олена сьогодні завітала на Херсонщину, аби відвідати друзів. Дівчина зазначила, що вона обрала цей авіарейс через доступну ціну та короткий час перельоту.

 Білозерка.info

“Від польоту в мене чудові враження. Я рада, що відкрили такий авіарейс. Це гарна нагода не їхати автомобілем, а швидко і комфортно прилетіти”, – розповіла Олена.

Перших пасажирів, які скористалися новим авіасполученням, привітав заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. За його словами, відкриття нових авіарейсів робить Херсонщину привабливішою для туристів. 

 Білозерка.info

“Аеропорт “Херсон” – це не тільки повітряні ворота нашої області, а й півдня країни. Я вважаю, що цей маршрут пожвавить нашу туристичну галузь. Чекаємо всіх на Херсонщині”, – зазначив Вадим Чабан.

Херсонська область стає більш відкритою для внутрішнього туризму. Ще більше людей переконуються, що саме Херсонщина – перлина півдня України.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info